Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.10.2012 17:22:34 

Něco o mě

Dobrý den jmenuji se Lucie Klicperová, ale tento web jsem vytvořila pro mé holčičky Enží a Zyrušku a tady je můj příběh.

 Poprvé jsem sphynxe viděla v Americkém seriálu přátelé jestli se někdo díval tak určitě ví jak Rachel přinese bílou sphnynxí holčičku ale už to není kotě. A všichni kolem se ošklibují jak je ošklivá a prý co je to za zvláštní druh hada Laughing ?? A potom ještě v Austinovi Powersovi tak měli jen zlí tuto kočičku. Už v tu dobu asi před deseti lety to mi bylo 13 tak sem jí chtěla ale to byla cena Twisted Evil . Pak jsem v Loskutákovy a v Dobré radě nad zlato viděla Karolínu Leitenerovou a bylo vymalováno.

Můj přítel tedy dnes už manžel o ní nechtěl ani slyšet na fotkách se mu nelíbila, ale s návštěvou u Karolíny souhlasil a když jsme se domluvili a vyjeli ke Karolíně jen se zatím podívat. Přijeli jsme a uvítalo nás asi 6 nahotinek a zbytek byl nahoře. A v tom můj manžel změnil názor a tyto kočičky si hned zamiloval.

V tu dobu jsme říkali, že až tak za rok dva až se postaví byla jsem smutná už jsem jí chtěla domů a přítel mi řekl že jí dostanu k vánocům a tak jsme si od Radky 15.12. přivezli Enžulku a v dubnu jsem si jely ke Karolíně pro zyrušku. Jsou to úžasní tvorečkové. 

TOPlist